Mērīšanas iekārta sastāv no Agilent 8163B lāzera un Agilent 81634B jaudas/viļņgaruma mērītāja moduļiem, kuri ir integrēti vienā korpusā. Abi moduļi tiek vadīti attālināti no datora caur GPIB interfeisu izmantojot MatLab programmatūru, kas ļauj saglabāt mērījumu rezultātus digitālā veidā. Tas ļauj veikt amplitūdas-frekvenču raksturlīknes mērījumus gandrīz jebkurai optiskajai komponentei (filtriem, vājinātājiem, izolatoriem, optiskajiem čipiem, u.c.), kur mēs varam pārraidīt un uztvert optisko signālu. Ir iespējams veikt pilnu Agilent lāzera avota signāla izvērsi visā viļņgaruma diapazonā (1470 nm līdz 1570 nm) ar izvēlētu viļņgaruma soli un nomērīt uztvertā signāla optisko jaudu un viļņa garumu izmantojot Agilent jaudas/viļņgaruma mērītāju. Minimālais viļņgaruma izvērses solis ir 0.001 nm, kas atbilst 125 MHz vai 0.125 GHz, kas ir 10 reizes precīzāk nekā izmantojot standarta optiskā spektra analizatoru.
Dažādu optisko komponenšu (izolatoru, vājinātāju, cirkulatoru, filtru, u.c.) amplitūdas - frekvenču pārvades raksturlīkņu mērīšana plašā viļņgarumu (1470 nm līdz 1570 nm) diapazonā precizitāti 0.001 nm (125 MHz) un plašā optiskās jaudas (-90 dBm līdz +10 dBm) diapazonā.
Augsta mērījumu precizitāte – 0.001 nm, kura ir desmit reizes augstāka nekā standarta optiskā spektra analizatoram; plašs mērījumu viļņgarumu un optisko jaudu diapazons; vienkārša mērījumu shēma; iespējams izmantot dažādus optiskos spraudņus un brīvtelpas optiku (šķiedra-lēca-lēca-šķiedra).
Mērījumi,optiskās komponentes,amplitūdas-frekvenču pārvades raksturlīkne