Zinātniskās darbības atbalsta sistēma
Latviešu English

Komercializācijas pieteikums: Tīklu testēšana to pilnīgošanas procesā

Nosaukums Tīklu testēšana to pilnīgošanas procesā
Anotācija

Izstrādātais un aprobētais risinājums nodrošina dažāda veida operētājsistēmu (OS) un programmatūru trasējumu un testēšanu, lai operatīvi novērtētu lēmumus par sistēmas pilnīgošanas iespējām un turpmāko darbības kvalitāti.

Atslēgas vārdi Tīkli, serveru infrastruktūra, paplašinājumu iespējas, pilnīgošanas process
Autori Andrejs Kalniņš
Struktūrvienība (12216) Datoru tīklu un sistēmu tehnoloģijas katedra
Saimniecisko darbību statistiskā klasifikācija, NACE 2 Datorprogrammēšana, konsultēšana un saistītas darbības
Tehnoloģijas/produkta apraksts

Piedāvātais risinājums ļauj operatīvi noteikt potenciālos riskus tīkla turpmākai lietojamībai, veiktspējai un funkcionalitātei. Iegūto rezultātu analīze parādīs vai uzlabotais tīkls darbosies saskaņā ar jaunajām noteiktajām prasībām. Risinājumu var izmatot gan vadu gan bezvadu tīklu testiem un to var papildināt ar datu saglabāšanas sistēmu.

1. att. Aparatūra uzdevumu izpildīšanai.

Iespējamais pielietojums Dažādu OS (Linux, Windows Server (Hyper-V), FreeBSD, Solaris) un programmatūru (VirtualBox, VmWare, Qemu, Kvm) testēšana un ieviešana.
Priekšrocības

Jaudīgie Xeon procesori un 32GB RAM ļauj objektīvi novērtēt un salīdzināt dažādus interesējošos tikla rādītājus.. Atbilstoši klienta pieprasījumam tiek veikta noslodzes, pārslodzes un ilgstošas slodzes testēšana. Kvalitāte un funkcionālie uzlabojumu ilgtermiņā ļauj samazināt kopējās IT uzturēšanas izmaksas.

Tehnoloģijas gatavības līmenis Tehnoloģijas validācija laboratorijas vidē: veikta galveno tehnoloģisko komponentu integrācija, lai pārbaudīto to kopdarbību laboratorijas vidē
Vēlamais sadarbības veids • Līgumi par testu veikšanu. • Konsultāciju līgumi par programmatūras attīstību. • Investīcijas “spin-off” uzņēmuma veidošanai.
ID 34
Kontaktinformācija e-pasts: santa.puskarjova@rtu.lv un ilmars.viksne@rtu.lv, tālrunis: +371 29373757 un +371 29187403